2013. December 05.

Lezajlott az első forduló a DJ Szövetség és a Ballantine's által közösen gondozott szavazáson, "az év DJ-je" megmérettetés hat különböző kategóriájában. A DJ Szövetség minden tagja bárkit jelölhetett, és a legtöbb jelölést kapott 20-20 versenyző (holtverseny esetén több) jutott a második körbe. Innentől különválik a szakmai- és a közönségszavazás, indul a második forduló!

Az első fordulóban kialakult 20-as mezőnyökből a leendő győztesekre mind a hat kategóriában szavazhat a szakma, vagyis a DJ Szövetség tagjai.

1.) az év hazai mainstream DJ-je
2.) az év hazai underground DJ-je
3.) az év külföldi mainstream DJ-je
4.) az év külföldi underground DJ-je
5.) az év hazai felfedezettje
6.) az év hazai producere

Innentől kezdve nincs mellébeszélés, minden éles! Csak a legjobbak győzhetnek!

Aki nem szavaz, annak a véleménye sajnos nem számít. Szerintünk Te is a szakma része vagy, vedd komolyan Te is magadat a szakmában!

A szakmai szavazásra a DJ Szövetség tagjai a személyes profiloldaladukon keresztül léphetnek be.

Ne felejts Te sem szavazni, hiszen a Te véleményed is fontos!

A szavazás 2014. január 20-ig tart. A győzteseket 2014. január 30-án, a Ballantine's Music Awards díjátadó ünnnepségen hirdetjük ki.