2020. December 13.

Az év mainstream, illetve underground DJ-je, az év producere, az év áttörése, valamint az idei életműdíjas... minden kiderül ma délután 5 órakor a DJ Szövetség Facebook-oldalán!

Az idei évet sajnos minden szempontból "elvitte" a Covid-járvány, így "Az év DJ-je" díjátadót is többször el kellett halasztanunk.

A 2019-es teljesítményekről ettől még nem szabad megfeledkeznünk, így a megérdemelt díjakat mindenképpen átadjuk a szakma legjobbjainak!

A díjak átadása mellett két fontos előadást is megtekinthettek arról, milyen pályázati, támogatási lehetőségek állnak a zenészek - köztük az elektronikus zenei producerek! - rendelkezésére, illetve milyen állami segítséget vehetnek igénybe a produkciók a külföldi piacokra történő kijutáshoz. Továbbá néhány percben bemutakoznak olyan elektronikus zenei produkciók is, akik már részesültek alkotói támogatásban.

Nézd Te is élőben!