DJ Szövetség - Magyar DJ és Producer Egyesület

2. Willcox
3. Jackwell

2018. December 21.

2019. február 11-én, az Akvárium Klubban, a Ballantine's Music Awards-on megtudhatjuk, kik voltak a legjobb, legsikeresebb DJ-k és producerek 2018-ban.

A szakmai szavazás első fordulójában a Magyar DJ és Producer egyesület tagjai (közel ezer fő, a szakma teljes skáláján) bárkit jelölhettek, öt különböző kategóriában. (A jelöltséghez természetesen nem szükséges a tagság a szervezetben.)

A kategóriánkénti 20-20 (szavazategyenlőség esetén esetleg néhánnyal több) jelölt közül ezután kerülnek megválasztásra a győztesek a második fordulóban.

2018. February 20.
Fotó: Földesi Máté | www.foldesimate.hu

A Magyar DJ és Producer Egyesület ("DJ Szövetség") és a Ballantine's whiskyket forgalmazó Pernod Ricard idén is megrendezte "Az Év DJ-je" díjátadó gálát. A Ballantine's Music Awards helyszíne ezúttal is az Akvárium Klub volt, és a rendezvényt ismét támogatta a Nemzeti Kulturális Alap. A 2017-es év legjobb DJ-i és producerei több száz kolléga és rajongó jelenlétében vehették át a nekik járó elismeréseket.

2018. February 20.

Február 20-án, kedden este, az Akvárium Klubban zajlik a hazai elektronikus zenei világ nagy eseménye, a Ballantine's Music Awards - Az év DJ-je díjátadó.

Este 7-től interjúk a jelöltekkel, esélylatolgatás, szakmai kulisszatitkok... fél 9-től Díjátadó Gála!

A DJ Sound Pro és a Magyar Producer Workshop közös live streamje - hogy senki se maradjon le!

2017. December 17.

2018. február 20-án az Akvárium Klubban kerül sor az év legjobb, legsikeresebb DJ- és produceri teljesítményeit díjazó rendezvényre. Az év DJ-je - Ballantine's Music Awards idén is a Magyar DJ és Producer Egyesület ("DJ Szövetség") és a Ballantine's együttműködésében jön létre.

A szakmai szavazás első fordulója már lezajlott, így összeállt a legtöbb jelölést kapott, kategóriánkénti 20-20 jelölt.

DJ Szövetség - Magyar DJ és Producer Egyesület
1137 Budapest, Szent István krt. 2.
info@djszovetseg.hu