DJ Szövetség - Magyar DJ és Producer Egyesület
2020. March 31.

Bizonyára értesültetek a sajtóból, hogy 2020. március 24-től csökkennek a veszélyeztetett gazdasági ágazatokban működő vállalkozások közterhei. A veszélyeztetett ágazatba tartozó vállalkozásnak minősülő mentesített tevékenységek a DJ-k esetében jellemzően az alábbiak:

az előadó-művészet (TEÁOR és TESZOR 9001),
az előadó-művészetet kiegészítő tevékenység (TEÁOR és TESZOR 9002),

amennyiben ezeket tényleges főtevékenységként végzi a vállalkozás.

2019. November 30.

Időnként felbukkan egy-egy magyar DJ a nemzetközi porondon, és van jó pár elektronikus zenei producerünk, akik egy-egy dalukkal, vagy akár egymás után többel is, ismertté váltak külföldi klubokban, rádiókban is. Az ilyen híreknek mindig nagyon örülünk, és gratulálunk minden hazai alkotónak, különösen aki önerőből ér el sikereket a világban.

2019. October 18.

A hazai DJ-k képviseletében Chris Lawyer adott interjút a 2019-es Amsterdam Dance Event alatt a GiroDisco.it oldal csapatának. Nézd meg a videót itt:

2019. February 12.

2. Willcox
3. Jackwell

2018. December 21.

2019. február 11-én, az Akvárium Klubban, a Ballantine's Music Awards-on megtudhatjuk, kik voltak a legjobb, legsikeresebb DJ-k és producerek 2018-ban.

A szakmai szavazás első fordulójában a Magyar DJ és Producer egyesület tagjai (közel ezer fő, a szakma teljes skáláján) bárkit jelölhettek, öt különböző kategóriában. (A jelöltséghez természetesen nem szükséges a tagság a szervezetben.)

A kategóriánkénti 20-20 (szavazategyenlőség esetén esetleg néhánnyal több) jelölt közül ezután kerülnek megválasztásra a győztesek a második fordulóban.

DJ Szövetség - Magyar DJ és Producer Egyesület
1137 Budapest, Szent István krt. 2.
info@djszovetseg.hu